چه زمانی تثبیت کننده سروو و یو پی اس را انتخاب کنیم؟

چه زمانی تثبیت کننده سروو و یو پی اس را انتخاب کنیم؟

مردم برای دریافت و تأمین منبع تغذیه کارآمد و با کیفیت به دنبال تثبیت کننده های  یو پی اس یا سروو هستند. همانطور که متوجه شدید هر دوی آنها در عمل کرد و کاربرد کاملاً متفاوت هستند، اکنون باید در انتخاب یکی مراقب باشید.

اگر با قطع برق مکرر مواجه هستید ، این امکان دارد که مجبور باشید یک سیستم یو پی اس آنلاین خریداری کنید. اما حتی اگر یو پی اس نیز دریافت کنید،  هیچ تضمینی برای حفظ ثبات ولتاژ برق وجود ندارد. علت این امر آن است که سیستم های یو پی اس دارای محدودیت های مشخصی از ظرفیت و دامنه ولتاژ هستند که ممکن است با تجهیزات شما همگام نشوند.

سپس به یک استابلایزر سروو نیاز دارید تا شما بتوانید یک خروجی ولتاژ تثبیت شده کافی داشته باشید. لزا توصیه می شود بر اساس برنامه های خود یکی را انتخاب کنید. ذکر این مورد دارای اهمیت است که سیستم های یو پی اس نلاین در مقایسه با تثبیت کننده های سرو، گران هستند. اگر شما یک شرکت نوپا هستید و توانایی پرداخت سرمایه گذاری بالاتری را ندارید، بهتر است با استفاده از تثبیت کننده های سروو که مقرون به صرفه هستند، پیش بروید. همچنین در مقایسه با هزینه های کلان یو پی اس هزینه نگهداری آنها کم تر است.

Call Now Button